Semice slaví postup

Další utkání znamenalo pro Sepekovské výjezd na hřiště prvních Semic. Domácí v této sezóně na svém hřišti dosud neprohráli a v případě, že by uhráli alespoň bod, mohli po utkání slavit výhru.

A za svým cílem šli domácí hned od úvodu. V první minutě se po přímém kopu objevil těsně před sepekovským Maškem Zborník, který míč tečoval hlavou do proti pohybu hostujícího gólmana, 1:0. Hostující Sepekov se snažil pozorně bránit a spoléhal na svého střelce Tupého, jenž by mohl uniknout domácím obráncům. Sepekovští dokázali domácí přitlačit do jejich vápna, výsledkem po sérii rohů byl závar, po kterém nedokázali dostat míč do branky. To na druhé straně se rodili šance zajímavější. Nejprve postupoval sám na bránu domácí Škulina, jenž místo střely ještě zasekl míč před dobíhajícím obráncem a jeho následná střela mířila jen do rukavic Maška. Ve 30. minutě se po přihrávce za obranu ocitl v sólo úniku Kysela, jehož zastavil těsně před vápnem Mašek za cenu žluté karty, po následném přímém kopu trefili domácí tyč. Na druhé straně mohl srovnat skóre Tupý, ale jeho přehození vyběhnuvšího brankáře v bráně neskončilo. Ve 34. minutě se po kombinaci domácích na pravé straně odrazil míč ke Zborníkovi, který z první vystřelil a propálil Maška podruhé, 2:0. Ve 36. minutě postupoval sám po levé straně Nousek, poslal přihrávku do vápna, kterou jeho dva spoluhráči přeběhli, na zadní tyči však číhal Keclík Pavel, který pohodlně míč dopravil do brány, 3:0.

Druhý poločas se již víceméně dohrával, hosté se bránili, domácí útočili. Do největší šance Sepekovských se dostal Bolek, který se objevil tváří v tvář domácímu gólmanovi, ten však hostujícího záložníka vychytal. Na druhé straně několikrát Sepekovští zachraňovali situaci až na brankové čáře. V 88. minutě se domácí přeci jen dočkali, po centru z pravé strany se míč odrazil od břevna k volnému Škulinovi, který uzavřel skóre zápasu, 4:0.

Semice – Sepekov  4:0  (3:0)

Sestava: Mašek – Palus, Kosobud, Dušek, Koutník L. – Bolek, Kašpar(Hlavín), Hadáček(Čunát), Kotrba(Koutník M.), Novák – Tupý

Trenér: Ondřej Jordán

Hráč utkání: Martin Novák