Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Hladké vítězství

V 7. kole nastoupili hráči naší rezervy v Protivíně, kde své zápasy v letošní sezóně hraje mužstvo  Krče. Hráčům z Krče se v letošní sezóně vůbec nedaří a do tabulky si nepřipsali ještě ani bod. Sepekáři si chtěli spravit chuť po nevydařeném derby v Božeticích. Domácí měli tu smůlu, že v letošní sezóně poprvé přislíbil účast v utkání B týmu kapitán našeho A mužstva Martin Petr. Do branky při absenci Máchy s Doubkem musel Vojtěch Baloun a vedl si výborně.

Po prvních deseti minutách bylo bezbrankové skóre. Pak ale během sedmi minut stihl Petrys vstřelit hattrick a už v 17. minutě bylo jasné, že tento zápas dramatický nebude. Branky znovuzrozenému střelci připravili Slanina a 2 x Kosobud. Pak se hra trochu vyrovnala a Baloun předvedl pár jistých zákroků. Ve 33. minutě se na útočný výlet vydal stoper Novák a v závěru své akce předložil míč před prázdnou branku Havlíčkovi a ten zvýšil na  0:4. Tento výsledek vydržel do poločasu.

V druhé půli si Sepekáři v pochodovém tempu na hřišti prakticky dělali, co chtěli, snažili se držet míč na zemi a kombinacemi, na které v tomto zápase měli dostatek místa i času deptali svého odevzdaného soupeře. V 55. a v 60. minutě se dvakrát prosadil Koutník Michal, přihrávky si připsali Koutník L. a Lukáš Filipín. V 62. Minutě zvýšil po přihrávce L. Koutníka Brůžek už na 7:0. V 76. Minutě byl před vápnem faulovaný Mácha a Filipín si splnil svůj sen a vsítil branku z trestného kopu – 0:8. Poslední branka padla v 82. minutě, kdy centr Koutníka L. jemně zády tečoval Havlíček – 0:9. Druhý poločas utekl rychleji než první a to ubránilo domácí od potupné desítky. Kdyby všichni proměnili všechny šance, výsledek zápasu by byl asi tak 4:18. Za hosty ve velkých šancích pohořeli Kosobud, Slanina i střelec zápasu Petrys, ale nejvíce se v tomto ohledu činil kapitán Mácha, který podzimní střeleckou smůlu neprolomil ani z nejvyloženějších pozic. Zápas tedy skončil nejpohodovějším vítězstvím B týmu za poslední roky, potvrdilo se, že Martin Petr má na tuto soutěž asi tak 15 let čas, B tým má v bráně velkou kvalitu, na podzim nastoupil už pátý brankář a všichni byli v zápasech velkými oporami, fotbal se dá hrát i po zemi a dá se na to i koukat a Mácha na podzim rozhodně nenazul střelecké kopačky.

Nyní nás bohužel čeká koronavirová doba temna a je asi více než jasné, že podzimní sezóna je u konce. Je to obrovská škoda, všichni ten fotbal máme rádi a tahle situace je hrozná. Snad se brzy všechno v lepší obrátí a všichni se sejdeme na zelených trávnících při zápasech a následně v nálevnách při rozborech odehraných zápasů, které nám v letošní sezóně velmi šly.

Krč – Sepekov B  0:9  (0:4) Goly: Petr 3x, Havlíček 2x, Koutník M. 2x, Brůžek, Filipín

Sestava: Baloun – Šťastný, Novák, Filipín, Volf – Kountík M., Mácha, Slanina, Koutník L. – Petr, Kosobud