Jeden poločas nestačí

Další zápas čekal Sepekovské A mužstvo na domácí půdě proti týmu Chyšek. Hosté mají dobrou formu a v tabulce se vyskytují na předních příčkách, to Sepekovští tabulkou padají dolů.

Od prvních minut se hrál překvapivě vyrovnaný zápas, hosté byli lepší na míči, lépe kombinovali, zato domácí Sepekov pozorně bránil. Na straně domácích se dostal do dobré šance Kotrba, když si na hranici penalty zpracoval míč na prsa, jeho následná střela mířila jen do náruče brankáře. Na druhé straně pálili těsně vedle Maškovy brány Kosík a Kukač. Skóre se poprvé měnilo ve 22. minutě, Prášek na levé straně popotáhl míč, jeho tečovaná přihrávka se dostala až k Turkovi, jenž obhodil sepekovského brankáře, 0:1. O chvíli později to mohlo být již o dvě branky, po kombinaci domácích obránců před velkým vápnem se dobrým napadáním k balónu dostal Kosík, jeho střelu vyrazil Mašek na roh. Hosté se dočkali ve 43. minutě, po přímém kopu si za obranu naběhl Málek, jeho hlavičku stačil Mašek vyrazit pouze k dobíhajícímu Bardovi, který uklidil míč do brány, 0:2. Domácí stihli o 2 minuty snížit na rozdíl jedné branky, Doubek se postavil k přímému kopu, na který si naběhl Tupý a svou střelu poslal přímo k tyči, 1:2.

Před druhou půlí se obloha zatáhla, občas se zablesklo a začalo vydatně pršet. Balón tak měl rychlejší odskok. Zlom zápasu přišel již v 52. minutě po faulu na hostujícího Turka. Po následném přímém kopu se míč nešťastně odrazil od ruky bránícího Hadáčka a s následnou penaltou již neměl chyšecký střelec Kosík problém, 1:3. V 66. minutě zasadil další zásah Sepekovským sváteční střelec Vačlena, který po centru Šimáka trefil míč z první přesně pod břevno, 1:4. Potupného „bůra“ vstřelil domácí Prášek v 70. minutě, když unikl po levé straně, proběhl kolem zranivšího se Doubka a svou akci zakončil střelou mezi Maškovy nohy, 1:5. Od této doby se krom deště přidaly i kroupy a hráči měli problémy míč alespoň trefit, rozhodčí se rozhodl, že se utkání dohraje. Do konce již nikdo gól nepřidal a tak si mohli hostující hráči užít oslavu se svými fanoušky.

Sepekov – Chyšky  1:5  (1:2)  Goly: Tupý

Sestava: Mašek – Doubek(Brůžek) – Kosobud, Dušek, Koutník L. – Bolek, Kašpar, Hadáček, Hlavín(Čunát) – Tupý, Kotrba(Koutník M.)

Trenér: Ondřej Jordán

Hráč utkání: Josef Dušek