Krize se prohlubuje

Další zápas čekal sepekovské A mužstvo na hřišti Bělčic. Domácí se nachází skoro u dna tabulky a poslední svoje utkání prohráli na hřišti posledního Podolí II. Ani hosté ze Sepekova nejsou v ideální situaci, po prohraném derby chtěli opět zvítězit.

Na krásném trávníku se od úvodních minut hrál vyrovnaný fotbal. První velkou šanci měli domácí, míč naštěstí pro hosty skončil mimo branku. Svou velkou šanci si vypracovali i hosté, nutno podotknout že asi jedinou, po rohovém kopu se na zadní tyči objevil Koutník L., který pálil nad bránu. Poté už převzali otěže zápasu domácí. Nejdříve po přímém kopu propadl míč ve vápně, kde ho zastavila až tyč hostující branky. V následné šanci domácí útočník trefil z hranice vápna jen břevno. Až ve 38. minutě se mužstvo Bělčič dočkalo, domácí Říský se protáhl po lajně na levé straně a střelou na první tyč překvapil Maška v bráně, 1:0.

Do druhé půle vysunuli Sepekovští do útoku stopera Hadáčka aby posílili útok. Hosté se snažili, hra se opticky vyrovnala, ale šance si vytvářeli domácí. Po chybné rozehrávce hostů se dostal k míči Říský, který rychle vypálil na bránu, jeho střela jen těsně minula roh Maškovy branky. V 63. minutě Zahrávali rohový kop, po nedorozumění na přední tyči, se balón odrazil na penaltu, kde stál zcela volný Říský, jenž uklidil míč do branky, 2:0. Domácí i dál pokračovali v rychlých protiútocích, svoje šance však trestuhodně zahazovali. V posledních minutách mohl alespoň snížit střídající Koutník M., jeho střelu z úhlu však domácí gólman vyrazil na roh.

Sepekovská krize se prohlubuje a to jak výsledková tak hlavně herní. Poděkování zaslouží hráči z B mužstva, kteří herně převyšují hráče A týmu.

Bělčice – Sepekov  2:0  (1:0)

Sestava: Mašek – Doubek, Hadáček, Dušek, Palus – Bolek, Kosobud, Kašpar(Koutník M.), Koutník L.(Hlavín) – Tupý, Kotrba(Čunát)

Trenér: Ondřej Jordán

Hráč utkání: Josef Dušek