Kosík srazil Meteor

V 8. kole přivítali hráči A týmu na domácím hřišti Meteor Tábor B. Naši mají výsledky jak na houpačce, a proto chtěli uhájit domácí pevnost a do utkání šli s odhodláním za každou cenu urvat tři body.

Nicméně zápas nezačal úplně ideálně, když po půlminutě hry po chybě domácí obrany šel sám na Kainrátha hostující útočník, v rozhodující chvíli však celkem trestuhodně vysoko přestřelil branku. Poté měli více ze hry domácí a dostávali se hlavně ke střelbě ze střední vzdálenosti. Ve 22. minutě Kuchař přihrál Kosíkovi, který na hranici vápna převzal míč, připravil si jej na pravačku a svou tvrdou střelu poslal krásně pod břevno branky hostí, kdy hostující brankář neměl šanci – 1:0. Pro Václava to byla první branka v Sepekovském dresu a rozhodně ne poslední. O několik minut později měli hosté šanci na vyrovnání, ale Kainráth nebezpečnou střelu z úrovně penalty vykopl. Poté mohl navýšit skóre opět Kosík, ale jeho střela málem přerazila břevno. Ve 38. minutě se díky svému důrazu prosadili hosté, kdy dorážel Nedvěd – 1:1. Domácí naštěstí dokázali zareagovat prakticky okamžitě a to ve 40. minutě, kdy Kosík přesným centrem našel nabíhajícího Tupého a ten krásně z první nedal brankáři hostí šanci – 2:1. Za tohoto stavu se odcházelo do šaten.

Druhá půle již nebyla pro oko diváka tak zajímavá jako ta první, domácí měli stále více ze hry, ale stále drželi pouze jednobrankové vedení. Definitivní klid domácím přinesla až 77. minuta, kdy Vlk vyslal do šance Kosíka a ten se znovu nemýlil – 3:1. Zápas se pak již v poklidu dohrával a domácí si tak do tabulky připsali důležité 3 body. Příští sobotu 15.10. zajíždí naši hráči do Větrov, kde se střetnou s domácími od 15:30 hod. Již by to chtělo urvat vítězství i na hřišti soupeře. Zachovejte přízeň!!

Sepekov – Meteor Tábor B 3:1 (2:1) Goly: Kosík 2x, Tupý

Sestava: Kainráth – Doubek V., Petr (Vlk), Kosobud J., Bolek – Čunát (Brůžek), Doubek F., Novák, Kuchař (Filipín), Kosík – Tupý (Kosobud M.)