Na úvod výhra na penalty

V sobotu 26.8.2023 zahájila sezónu naše rezerva. Ke svému prvnímu zápasu zajížděla do Krče. Domácí dlouhodobě okupují spodní příčky tabulky, zatímco naše rezerva naopak má ty nejvyšší ambice. Favorit zápasu byl tedy celkem jasný. Zápas rozhodoval sudí Tanáč a byl to bohužel opět zážitek.

Zápas začal v celkem poklidném tempu bez větších šancí. V 9. minutě byl ve vápně faulovaný Hadáček a sám nařízený pokutový kop proměnil 0:1. Poté zápas plynul dál, Sepekáři měli hru relativně pod kontrolou, ale začali projevovat nesouhlas s posuzováním zákroků a to sudí Tanáč nemá rád. Ve 27. minutě se z ničeho nic prosadil domácí útočník Chalupecký a srovnal na 1:1. Ve 30. minutě vrátil Sepekářům vedení navrátilec Havlíček, který se prosadil po přihrávce Vlka- 1:2. Jenže už ve 35. minutě krásnou střelou těsně za středovým kruhem nachytal brankáře Máchu domácí Kocanda a bylo to 2:2. Divokou patnáctiminutovku zakončil Chalupecký, který se prosadil po standardní situaci. Sepekovský pomezní sice signalizoval ofsajd, ale Tanáč z kruhu viděl, že to ofsajd nemohl být – 3:2. Toto skóre vydrželo až do poločasu.

Do druhého poločasu hosté vstoupili dobře, ale Staněk obří možnost neproměnil. Celý druhý poločas byli domácí zamčeni u svého vápna, ale Sepekáři bohužel pálili šance. Až v 78. minutě se prosadil po samostatné akci Staněk – 3:3. Hosté ještě zvýšili úsilí a při snaze vstřelit rozhodující gól i riskovali vzadu a to se málem vymstilo, když Chalupecký v ojedinělé šanci střílel těstně vedle. V poslední minutě, přesněji v 88. minutě, což byla minuta poslední, měl ještě velkou možnost Mácha, ale brankáře neprostřelil. Svůj zmar pak potvrdil při zahrávání posledního rohového kopu v zápase, kdy vykouzlil ukázkového krtka. Domácí celý druhý poločas polehávali, zdržovali, několikrát se čekalo na zakopnutý míč, v současné premier league by se nastavovalo tak 10 minut, sudí Tanáč naopak zápas ukončil po 88. minutách. Jeho arogantní chování pokazilo všem náladu. Šlo se na penalty, domácí dvakrát selhali, za Sepekov proměnili Hadáček, Havlíček, Cihlář a Mácha a tak si hosté připsali do tabulky dva body. Vzhledem k množství zahozených šancí Sepekáři v tomto zápase jeden bod ztratili. Příští kolo přijede do Sepekova v sobotu 2.9.2023 mužstvo z Borovan, to bude těžký oříšek, dorazte nás podpořit!!

Krč – Sepekov B 3:3 (3:2) Goly: Hadáček, Havlíček, Staněk