Přesvědčivá výhra

V neděli sehrálo B mužstvo zápas se soupeřem z Vráže. Vráž se nachází na spodku tabulky a Sepekovští takřka v plném počtu nechtěli ztratit body.

V úvodu začali drtivým tlakem domácí. Již ve 4. minutě rozvlnili síť poprvé. Po standardní situaci se k míči dostal Šťastný, z úhlu prostrčil míč pod gólmanem, z brankové čáry odkopl hostující obránce jen k Bočanovi, který poslal přihrávku proti noze Himlovi, jenž dělovkou prostřelil gólmana, 1:0. Domácím se v zápase o poznání lépe dýchalo, snažili se kombinovat, avšak spoustu akcí nedotáhli do finální nebo předfinální fáze. V 30. minutě se z pokutového kopu prosadil Michal Koutník, jenž zamířil přesně k levé tyči, 2:0. V 41. minutě to bylo již o tři branky. Po ose Jirka Doubek, Tomáš Bočan se míč dostal k Himlovi, který po přehození míče na střed napřáhl levou nohou a procedil balon podruhé za záda gólmana, 3:0.

Druhá půle pokračovala ve stejném duchu jako ta první. V 68. minutě se trefil vystřídavší důrazný Dědič, 4:0. Oproti zápasu se Skálami tentokráte velmi dobře fungovala osa hřiště, odkud kreativně posílali jeden přesný za druhým jak Honza Mácha tak Tomáš Himl. V 72. minutě se trefil také Jirka Doubek, jenž byl odměněn za penzum práce. Jeho střela šajtlí zapadla za tyč, 5:0. Před koncem zápasu zkazil nulu Michalu Doubkovi hostující Ondruch. V 86. minutě si naběhl na střed hřiště, vypálil z dálky, gólman Doubek šel na zem a střelu kontroloval, avšak nerovnost hřiště poslala míč mimo dosah gólmana, 5:1. Definitivní tečku za utkáním zaznamenal opět Dědič, 6:1.

Domácí si s posledním mužstvem tabulky bez problémů poradili a vyhoupli se tak do středu tabulky.

Sepekov B  –  Vráž  6:1  (3:0)  Goly: Dědič 2x, Himl 2x, Doubek J., Koutník

Sestava: Doubek – Štastný, Novák, Dušek, Hlavín – J. Doubek, Mácha, Himl, M. Koutník – Kosobud, Bočan