Remíza s Čimelicemi

O druhé pouťové neděli čekal hráče naší juniorky zápas 3. kola proti Čimelicím. Ty měly po dvou kolech na kontě plný počet bodů, zatímco naši v prvních dvou zápasech za tři body zvítězit nedokázali. Hlavně druhý zápas s Vráží se jim herně těžce nevydařil a byli odhodláni to před domácími diváky napravit.

První půle se domácím vydařila náramně a byli lepším mužstvem. Po opatrném a vyrovnaném začátku v 15. minutě vysunul Mácha do šance Bolka a ten nadvakrát překonal brankáře – 1:0. Ve 23. minutě bylo ještě veseleji, to Koutník našel krásným centrem z pravé strany ve vápně špatně bráněného Kosobuda a ten zvýšil na 2:0. Ve 30. minutě se k trestnému kopu z větší vzdálenosti postavil M. Novák a nádhernou ranou vymetl šibenici – 3:0. Čimelice se v prvním poločase do žádné větší šance nedostaly, měly pouze několik střel z větší vzdálenosti a ty spolehlivě pokryl M. Doubek. Před poločasem ještě mohl zvýšit Brůžek, ale jeho hlavička skončila těsně nad brankou.

Do druhé půli byli domácí převážně ze zdravotních důvodů donuceni prostřídat, hlavně ztráta Pavla Nováka byla citelná. Čimelice vsadily všechno na útok, začaly daleko více napadat a začaly si vytvářet šance. I přesto domácí mohli zvýšit svůj náskok, ale šance Himla skončila jen v boční síti. V 53. minutě nastaly komplikace, ke střele na středu hřiště před vápnem se dostal Hák a snížil na 3:1. V 58. minutě si hostující Káš udělal snad ze čtyř domácích slalomové tyče, ocitl se sám před Doubkem, nehamounil a ještě předložil míč před prázdnou bránu Pavlíčkovi – 3:2. Při snaze zabránit brance se navíc zranil domácí brankář Doubek a do branky musel Brůžek. V 60. minutě už bylo srovnáno, domácí ztratili jednoduše míč a špatně bráněný Jizba vyrovnal na 3:3. Pro domácí čtvrthodina hrůzy, jejich hra se totálně sesypala. Další políček domácím zasadil Volf, který za dvě minuty dostal dvě žluté karty, a domácí museli do deseti. Hosté přesilovku okamžitě využili a v 67. minutě na zadní tyči úplně volný Jizba poslal hosty do vedení 3:4 – dokonalý obrat. Až tento moment domácí probudil. V 72. minutě Havlíček z penalty nařízené po faulu na Dědiče srovnal na 4:4. Do konce zápasu měly Čimelice tlak, ale největší šanci paradoxně měli domácí, kdy Kosobud v situaci zavánějící ofsajdem hlavičkoval do tyče. Hosté měli šanci v polední minutě zápasu, ale Brůžek dokázal chytit domácími obránci sražený centr. A tak i třetí zápas Sepekáři v sezóně zremizovali. Znovu tedy rozhodoval penaltový rozstřel, kde domácí našli nečekaného hrdinu a to zaskakujícího brankáře Brůžka, který nepustil ani jednu ze tří penalt hostí a sám jednu proměnil. Domácí všechny tři svoje pokusy proměnili a připsali si bod navíc. Dále proměnili Filipín a Koutník. Další kolo zajíždí naši hráči v neděli 20. září do Albrechtic.

Sepekov B  –  Čimelice B  4:4  (3:0)  Goly: Bolek, Kosobud, Novák, Havlíček

Sestava: Doubek – Volf, Novák M., Novák P., Stehlík – Koutník, Kosobud, Mácha, Bolek – Havlíček, Januška

Střídali: Mička, Dědič, Brůžek, Himl, Filipín