Sepekov na rozjeté Hradiště nestačil

Ve druhém domácím zápasu jarní části sezóny přivítali Sepekovští mužstvo z Hradiště. Hosté se vezou na vítězné vlně, zatímco domácí svůj poslední zápas v neúplné sestavě v Kovářově prohráli.

Domácímu Sepekovu tentokrát nechyběl žádný hráč základní sestavy a tak se mohli od úvodu pustit do svého nátlakového fotbalu. A odměnou jim byl gól ve 2. minutě, kdy si míč za obranou našel Palus, vysokou přihrávkou našel na malém vápně Tupého, který těsně před gólmanem uklidil balón levou nohou do brány, 1:0.  I nadále byli domácí lepším týmem, v dobré šanci se ocitl Palus, jeho střela směřovala pouze vedle. V 11. minutě rychle rozehráli na půli hřiště hosté, kdy kapitán Čítek našel v náběhu Rybára a ten pohodlně přehodil Maška v bráně, 1:1. Ve 24. minutě zahrávali hosté rohový kop, míč si našel na přední tyči Valach a hlavou uklidil balón do sítě, 1:2. Sepekovští se sice pokoušeli srovnat skóre zápasu, ale hosté je do šancí již nepouštěli a svou dobrou kombinací se sami dostávali do brankových příležitostí. Do poločasu však již gól nepadl.

Ve druhém poločasu se již naplno ukázal rozdíl v kvalitě obou mužstev. Domácí Sepekov se snažil dostat míč co nejrychleji dopředu na své útočníky, zatímco hosté drželi balón a dobře kombinovali. V 62. minutě se po rohovém kopu na zadní tyči objevil Rybár a hlavou zvýšil na 1:3. Zahrávání standardních situací mají Hradiští dobře propracované o čemž se mohli domácí znovu přesvědčit v 82. minutě, kdy opět po rohovém kopu míč uklidil do brány Rybár a zkompletoval tak svůj hattrick, 1:4.

Sepekov – Hradiště  1:4  (1:2)  Goly: Tupý

Sestava: Mašek – Doubek V., Baloun, Hadáček, Koutník L. – Bolek, Kašpar, Kosobud (Brůžek), Hlavín (Kotrba) – Tupý, Palus(Koutník M.)

Trenér: Ondřej Jordán

Hráč utkání: Tupý Martin