Mezisoučet : 0,00
Zobrazit košík Objednat

Záhoří - Sepekov

Ubojované tři body ze Záhoří

V neděli 22.9. vyrazili hráči naší rezervy ke svému pátému zápasu do Záhoří, potvrdit výsledkovou formu z posledních zápasů. V sobotním vítězném zápase měl A tým problémy se sestavou a tak si vypomohl v B týmu, tedy hned pětice hráčů nastoupila jak v sobotu, tak i v neděli. Do branky v neděli musel střelec dvou branek A týmu ze sobotního zápasu Vojtěch Baloun a vedl si výborně.

Sepekáři začali velmi dobře a už v první minutě předvedli krásnou kombinaci po zemi, kdy se na několik přihrávek dostali do vápna, tam ale Mácha svou slaboučkou střelou na brankáře nevyzrál a ten míč vykopl. Hned ve druhé minutě, byl na levé straně u vápna faulovaný Dědič. Mácha centrem našel Kosobuda na zadní tyči a ten nedal brankáři šanci – 0:1. O pár chvil později téměř ze stejného místa Mácha opět našel hlavu Kosobuda, ale brankář tentokrát předvedl pěkný zákrok. Sepekáři měli první poločas pod kontrolou a vytvářeli si i šance, z nichž dvě největší měl Himl, ale ani jeden nájezd neproměnil. Kvalita hry šla s přibývajícími minutami dolů. V 37. minutě Himl obral o míč domácího obránce a nadvakrát dokázal překonat brankáře 0:2. Na konci poločasu si vypracovali domácí první obrovskou šanci, kdy Sepekáři spoléhali na domácího pomezního, ten však situaci hodně zavánějící ofsajdem pustil, domácí kapitán předložil míč na zadní tyč před prázdnou bránu útočníkovi, ten ale trestuhodně minul. Poločas tedy skončil dvoubrankovým vedením hostů.

První poločas nepobral příliš fotbalové krásy, druhý v tomto směru byl bohužel ještě horší. Sepekáři vsadili na údržbu, domácí měli většinu druhého poločasu navrch, ale posílali do vápna spoustu většinou nepřesných centrů, drtivou většinu těch přesnějších centrů spolehlivě sbíral Baloun. Největší šanci si domácí paradoxně vytvořili těžkou podpásovkou, kdy docházelo k debatě, zda mají domácí zahrávat roh nebo ne, téměř nikdo nehrál, ani rozhodčí nedával pozor, ale největší ,,sportovec´´ v dresu domácích kapitán Václav Volf rozehrál před branku, kde chtěl útočník z metru nikým neatakován doklepnout do prázdné, ale i tentokrát se to domácímu hráči nepodařilo a až trapně minul, karma je zdarma. Jsou věci, co se nedělají. Domácí za to byli potrestáni v 75. minutě, kdy do vápna hostů zatáhl Himl míč, ten se dostal k dobře hrajícímu Lukáši Koutníkovi a ten tvrdou přízemní ranou prostřelil brankáře 0:3.  Sepekáři se po této brance malinko zasnili a hned v 77. minutě nechali v klidu odcentrovat hráče na domácího záložníka, jehož šanci Baloun skvělým zákrokem vyrazil na tyč, ale dorážející Šimůnek tentokrát z malého vápna nezaváhal a připravil Balouna o čistý štít – 1:3. Žádný závěrečný nápor domácích se ale nekonal, naopak Dědič a Koutník se dostali na hranici vápna k nebezpečným střelám.  Poslední úder přišel v 84. minutě, kdy duo Mička-Bočan předvedlo, jak krásně jednoduchý fotbal může být, Mička svou chytrou přihrávkou vyřadil ze hry celou obranu domácích a Bočan uklidil míč podél gólmana 1:4. Zápas se pak v klidu dohrál a naši hráči si připsali čtvrté vítězství v řadě, i když oko diváka tenhle zápas asi moc nepotěšil.

Tento víkend odehrají naši hráči zápas s Albrechticemi B na domácím hřišti netradičně už v sobotu 28.9. od 15:00 hod., přijďte je podpořit.

Záhoří B – Sepekov B 1:4 (0:2) Góly: Kosobud, Himl, Koutník L., Bočan

Sestava: Baloun – Šťastný, Novák, Hrych, Volf – Dědič, Mácha, Kosobud, L. Koutník – Mička, Himl

Průběžně střídali: Filipín, Bočan