Umělá tráva

V Krči splněná povinnost

V sobotu 13.5. naše rezerva zajížděla k dalšímu venkovnímu zápasu, tentokrát ji čekala Krč. Krč se přetahuje s Vráží o předposlední místo, ale jak známo naše rezerva se dokáže potrápit s každým. V sobotu byl pro větší počet absencí poměrně velký problém se složením mužstva, proto byli povoláni i tři veteráni Mička, Cihlář a Kakos, kteří se rozhodně neztratili. Chvála bohu za hokejová střídání v naší soutěži.

První půle byla ve znamení velkého zahazování šancí našich hráčů. Šance měli Mácha, Z. Cihlář a hned několikrát se ve velké šanci objevil Vlk, ale nikomu se nepodařilo rozvlnit síť. Hosté mohli být za svoje neproměňování šancí potrestáni, to když po půl hodině hry postupoval sám na branku domácí útočník, ale toho skvěle vychytal Doubek. Jak se ukázalo, jednalo se o klíčový okamžik zápasu. Ve 39. mintutě poslal Novák centr do vápna, který našel hlavu Vlka, toho ještě vychytal brankář, ale dorážející Bolek hlavou poslal Sepekáře konečně do vedení – 0:1. Pro Bolise to byl soutěžní gól snad po čtyřech letech. Radost byla veliká a večerní útrata také. Půle tak skončila nejtěsnějším vedením hostí.

Do druhé půle nastoupili hosté s vírou, že si budou dále vytvářet šance, hlavně nějaké promění a zlomí odpor domácích. Ale ani na druhou půli si naši hráči nenazuli kopačky správně a dál dělali z domácího brankáře hvězdu zápasu. Další šance měl Vlk a hned několik šancí měl L. Cihlář, ale výsledek byl stále stejný a pořád hrozilo, že si domácí udělají výlet na polovinu hostí a vyrovnají, i když domácí vypadali spokojeni, že prohrávají jen 1:0 a ani se dopředu příliš netlačili. Pět minut před koncem odcentroval Kotrba a Vlk se hlavou konečně prosadil a otevřel si jarní účet a definitivně rozhodl– 0:2. Sepekáři pak měli za posledních pět minut další řadu šancí, hlavně po rohových kopech, ale postupně neuspěli Cihlář, Mácha ani F. Šťastný.

Sepekáři splnili povinnost a z Krče přivezli 3 body a dál bojují o medaili. Příští kolo se naši konečně dočkají domácího zápasu a na svém hřišti v neděli 21.5. od 16:00 hod. přivítají neoblíbené Hrazánky, kterým mají z podzimu co vracet, jelikož na podzim u soupeře naši utržili hloupou a zbytečnou porážku. A tým remizoval doma 1:1 s Větrovami, kdy opět neudržel vedení, nicméně je stále v boji o konečnou třetí příčku. Následující víkend mají hráči A týmu volno, takže všichni na Béčko!!

Krč – Sepekov B 0:2 (0:1) Goly: Bolek O., Vlk