Umělá tráva

Důležité body z Vráže!

V netradiční čas se vydalo sepekovské Béčko k nedělnímu zápasu s Vráží do Šamonic, se kterou mělo odehrát důležitý zápas od 10:15 hodin. I na toto utkání se vydali Sepekovští v 15-ti lidech a chtěli se co nejvíce porvat o výsledek, aby stále udrželi bodový náskok nad Kestřanami. Pro domácí to byl poslední zápas, před kterým se již rozloučili se sezonou o sobotní dokopné, což byla výhoda pro hosty.

Už od prvních minut si hosté vytvářeli kombinace a tlačili domácí na jejich půlce. Využívali jejich slabin, které byly způsobeny převážně únavou. A tak mohli Sepekovští začít skórovat. Ve 23. minutě po přihrávce Bočana to byl Koutník, v 28. a 29. minutě Kosobud – po asistencích Haita a Doubka. Ke snížení došlo ve 38. minutě, kdy se bravurně trefil do pravé šibenice domácí Mára a změnil stav na 1:3. Toto skóre se dokonce poločasu nezměnilo.

Druhý poločas začal několika střelami Himla, ovšem mimo bránu. Až v 60. minutě se opět zvyšovalo skóre u Sepekovských, kdy si do vlastní brány sklepl míč domácí Staněk. Pak už byla režie branek pouze jen u vystřídajícího Havlíčka, který v 63., 65. a 80. minutě změnil stav utkání na 1:7. Asistence k jeho gólům si připsali Hrych, Kosobud a kapitán Mácha.

Béčko si zapsalo do tabulky cenné tři body. Odpoledne vyhráli i Kestřany nad domácím Záhořím, a tak kdo skutečně vyhraje III. třídu píseckého okresu se rozhodne až v neděli 18. června. Přijďte se proto rozloučit s úspěšnou sezónou “B” teamu od 15:30 hodin na domácí půdě a zároveň podpořte hráče k vykopání první příčky v tabulce! Je stále o co hrát – nic není rozhodnuto!