Dva různé poločasy

Po utkání na domácím hřišti, kdy Sepekovští jen těsně porazili mužstvo z Kluk, zamířili na venkovní utkání do Oseka. První tým domácích hraje krajský přebor, tomu odpovídá i kvalita hřiště a zázemí. Před utkáním vyhrály oba týmy své předchozí zápasy a měly i stejný počet bodů v tabulce.

V chladném a hlavně větrném utkání začali s útočením hosté ze Sepekova. Do první obrovské šance se dostal ve 13. minutě Koutník L., jenž dostal skvělou přihrávku za obranu, poté postupoval sám na bránu, jeho střela skončila však vysoko nad bránou. Ve 26. minutě se po levé lajně prosmýkl sepekovský střelec Tupý, z úhlu pálil na připraveného gólmana, jenž vyrazil míč na roh. Ve 29. minutě se do první velké šance dostali domácí, osecký hráč si naběhl na přihrávku za obranu, jeho střelu však výborně vyrazil vyběhnuvší brankář Procházka. Ve 31. minutě se do vápna protáhl Smrčina, skrze celé vápno poslal balón na Bolka, jenž na míč jen těsně nedosáhl. Ve 37. minutě se po levé straně probíjel do vápna Tupý, který byl faulován na hraně pokutového území, sám faulovaný rozehrál přímý kop, který nenašel žádného adresáta. A tak udeřilo na druhé straně, ve 39. minutě se na hranici velkého vápna dostal k míči domácí Hoch, který ukrytou střelou k tyči otevřel účet zápasu, 1:0.

Druhý poločas vítr ještě zesílil, bohužel pro hosty proti jejich bráně. Jakýkoliv odkop či dlouho přihrávka se jako bumerang vracela zpět na sepekovskou půlku. Toho domácí výborně využili a zatlačili hosty na jejich polovinu. Do největší šance z kraje půle postupovali sami na bránu dokonce dva osečtí hráči, Procházka však výběhem až na velké vápno nebezpečí odvrátil. To na druhé straně využil zaváhání při odkopu domácího stopera Tupý, jenž mu míč vypíchl a postupoval sám na bránu, svůj únik zakončil s přehledem k tyči, 1:1. V 61. minutě fauloval Kosobud domácího kapitána před velkým vápnem, následný přímý kop však skončil nad bránou Procházky. V 69. minutě se po pravé straně dostal do vápna urostlý Staněk, zpětnou přihrávkou od brankové čáry vyzval ke skórování Tupého, jenž po zemi uklidil míč kolem domácího gólmana, 1:2. Po tomto gólu se Sepekovští soustředili pouze na bránění. S přibývajícími minutami jim však docházeli síly a domácí svůj tlak neustále stupňovali. Až v 81. minutě po přímém kopu domácích neudržel míč v rukavicích Procházka a s následnou dorážkou balónu do sítě již neměl problém domácí Krejčí, 2:2.

Sepekovští se opět připravili o lepší výsledek kvůli neproměňování brankových příležitostí a nakonec mohou být rádi za 1 bod .

Osek B – Sepekov 2:2  (1:0)  Goly: Typý 2x

Sestava: Procházka – Palus,Novák P., Hadáček, Novák M. – Bolek, Kašpar(Kosobud), Smrčina, Koutník L.(Koutník M.) – Tupý, Staněk(Čunát)

Trenér: Martin Petr

Hráč utkání: Novák Martin