Posílená rezerva nadělovala

kabinyDo nedělního domácího zápasu nastoupilo sepekovské Béčko posilněné o dva hráče ze soupisky A mužstva. Jednalo se o opory týmu Martina Tupého a Jardu Hadáčka, kteří svojí herní kvalitou přesahují III. třídu Okresní soutěže a na hřišti to bylo znát. Soupeř ze Záhoří přijel bez posil a doplatil tak na víkendové zrušení zápasu Áčka v Putimi.

Domácí tým se od úvodu zápasu ujal iniciativy a spaloval jednu šanci za druhou. Převážně po centrech aktivního Himla hlavičkovali takřka všichni ofenzivní hráči, přidal se také L. Kosobud. Bohužel však všechny akce končily u dobře chytajícího hostujícího gólmana. Střely z dálky několikrát zkoušel také Jarda Hadáček, nicméně ani jedna z nich se neujala a tak první půle skončila 0:0.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu až do 58. minuty, kdy poprvé rozvlnil síť střídající Lukáš Hrych. Ten se prosadil v souboji ve vápně a hlavou uklidil míč k tyči. O druhý zápis se postaral v 62. Martin Tupý a předznamenal tak nakonec poklidné domácí vítězství. O další dvě branky se zasadil Michal Koutník, který nejprve pravou a posléze i levou nohou trefil šibenici hostující svatyně a ukázal tak, proč je již druhý rok po sobě králem střelců v Béčku. V 82. minutě se prosadil střelou z dálky i velmi aktivní Tomáš Himl. Posledním zásahem v zápase zavřšil kanára Lukáš Kosobud z dorážky na malém vápně. Hosté hrozili průběžně po dobu celého zápasu zejména ze standardních situací, nicméně Michala Doubka v brance domácích se jim překonat nepodařilo.

Domácí o poutích zaznamenali domácí výhru a po zásluze zapsali 3 body do tabulky.

Sepekov B  –  Záhoří B  6:0  (0:0)  Goly: Koutník M. 2x, Tupý, Himl, Kosobud, Hrych

Sestava: Doubek – Šťastný, Dušek, Kosobud, A. Hlavín(Volf) – L. Koutník, J. Hadáček, Himl, P. Sláma (M. Koutník) – Tupý (Hrych), Hadáček L.